Płomienny romans między Rosją a WHO trwa nadal !!!

Tymczasem Murashko nie może przestać mówić o szczepionkach na małpią ospę  i „wiodącej roli” WHO w „globalnym zarządzaniu zdrowiem”.

Po kilku tygodniach "pasywno-agresywnych kłótni" Rosja i WHO są niestety nadal „współpracownikami plandemii” i mogą nawet przenieść swoje katastrofalne" relacje na wyższy poziom: certyfikację zakrzepów (sic!).


Przemawiając na Międzynarodowym Forum Ekonomicznym w Petersburgu 18 czerwca, Melita Vujnovic, przedstawicielka WHO w Rosji, poinformowała, że ​​negocjacje między Światową Organizacją Zdrowia a Rosyjskim Funduszem Inwestycji Bezpośrednich (RDIF) w sprawie uznania Sputnika V wróciły na właściwe tory.

Według Vujnović w najbliższych miesiącach może nastąpić inspekcja zakładów produkcyjnych w Rosji.

„Współpraca trwa pomimo trudnych chwil. Światowa Organizacja Zdrowia jest platformą wielostronnej współpracy na temat zdrowia, a naszym głównym zadaniem jest usuwanie wszelkich barier, wszelkich przeszkód we współpracy naukowej i praktycznej” – powiedziała przedstawicielka WHO.

To świetna wiadomość dla RDIF, który nawiązał współpracę z podejrzanymi handlarzami pigułkami, aby udostępnić Sputnik V całemu światu, a także zrobić z tego interes. Obecnie w rosyjskich magazynach znajduje się 100 milionów dawek  niesprawdzonej genetycznej szprycy, więc czas ma kluczowe znaczenie.

Ale jako środek ostrożności poparty naukowo, producenci „wydłużyli okres trwałości” leku. To bezpośrednio z TASS, nawiasem mówiąc:


Wróćmy jednak do związku między Rosją a WHO.

Dzień wcześniej, 17 czerwca, Vujnovic ujawniła, że WHO, mimo wcześniejszych gróźb, nie zamknie swojego biura w Moskwie.

„Krajowe biuro WHO jest tutaj, nigdzie nie wyjechało, nigdzie się nie wybiera i kontynuuje normalną pracę” – powiedziała.

Nie będziemy kłamać: jeśli spodziewałeś się, że Rosja opuści WHO w najbliższej przyszłości, być może będziesz musiał czekać. Właściwie możesz czekać bardzo długo.

16 czerwca Hans Kluge, dyrektor regionalny WHO na Europę, wziął udział w dyskusji panelowej SPIEF na temat wstrzykiwania masom szczepionek „nowej generacji”. Michaił Muraszko, rosyjski minister zdrowia i członek Rady Wykonawczej WHO, był jednym z panelistów.

https://edwardslavsquat.substack.com/p/russias-selfless-covid-pill-profiteers?s=w


Nawet dr Tedros pojawił się w SPIEF (przez kamerę internetową), ale zapisujemy szczegóły dotyczące tego historycznego wydarzenia w osobnym wpisie na blogu.

Tymczasem Murashko nie może przestać mówić o szczepionkach na małpią ospę  i „wiodącej roli” WHO w „globalnym zarządzaniu zdrowiem”.

https://www.vedomosti.ru/society/news/2022/06/08/925719-murashko-o-testirovanii-vaktsini-protiv-ospi


Minister zdrowia Rosji wydał powyższe oświadczenie około dwa tygodnie po przyjęciu przez WHO rezolucji potępiającej Rosję za „powodowanie poważnego uszczerbku na zdrowiu ludności Ukrainy, a także wywieranie regionalnego i szerszego niż regionalny wpływu na zdrowie poprzez konflikt”.

Jednak był krótki moment zdrowego rozsądku, kiedy wiceminister zdrowia Rosji Aleksandra Dronova przemawiała na 75. Światowym Zgromadzeniu Zdrowia w zeszłym miesiącu.

WIĘCEJ O WSPARCIU ROSJI DLA WHO W DALSZEJ CZĘŚCI WPISU NA PONIŻSZEJ STRONIE 
Płomienny romans między Rosją a WHO trwa nadal !!! (polskawliczbach.blogspot.com)


Jeśli chcesz przeczytać inne ciekawe wpisy kliknij linki poniżej 

https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/06/skutki-uboczne-szczepionek-genetycznych.html

https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/06/cudowna-substancja-z-zastrzykow-na.html

https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/06/zbrodnie-przemysu-farmaceutycznego.html

PolskaWLiczbach

PolskaWLiczbach - piszę o tym co nas codziennie doświadcza

Podobał Ci się post? Wystaw ocenę!

3.67

liczba ocen: 6

 • „Nic nie będziesz posiadać i będziesz szczęśliwy”?

  Kim jest Klaus Schwab ?

 • Płomienny romans między Rosją a WHO trwa nadal !!!

  To nie jest romans pomiędzy Rosją a WHO - tylko pomiędzy kliką "cara", a "world killer organization", których jednoczy wspólny cel. Wystąpiły pomiędzy nimi pewne nieporozumienia na tle podziału zysków /za wyprodukowane preparaty/, lecz wygląda, iż się już dogadali. "Psy szczekają, karawana idzie dalej". Pocieszeniem jest coraz większa świadomość rosyjskiego społeczeństwa i ogromny sprzeciw przeciwko dobrowolno-przymusowej wakcynacji oraz certyfikacji przy pomocy kodów QR.

  • Płomienny romans między Rosją a WHO trwa nadal !!!#Playset

   Nasze wątpliwości co do roli Rosji w tym temacie zaczynają się sprawdzać. Moje dla niej poparcie brało się z nadzieji, , że jednak urwała się globalistom ze sznurka. Wygląda jednak na to , że tylko podział łupów ich dzieli. , A co do reszty planów wobec ludzi, to mają wspólne.
   Pozostaje jeszcze sprawa stosunku Rosji do CO2 i chemitralsów.. jeśli i tutaj będą współpracowali jesteśmy w czarnej dupie. Są to bowiem tematy nierozerwalnie związane z wojną czarciego pomiotu z ludzkością.

 • Proponuje wejsc na Ströme internetowa NIH goverment

  I znalesc publikacje Covid 19 Update Fake. Kiedy wreszcie ludzie zaczna scigac tych przestepcow w swoich krajach ? Procesowac, procesowac... i wyp.. z ich stolkow

 • "Płomienny romans między Rosją a WHO trwa nadal !!!"

  ------------------------------------
  Jakżeby inaczej!
  Wniosek?
  Nie może być inaczej - skoro światowy, czarci pomiot zrobił tam - to co zrobił - Leninem & Co.

 • Nie ma co wyciągać zbyt daleko idących wniosków.

  Uznanie Sputnika V przez WHO jest kluczowe dla Rosji, nie dlatego (lub nie tylko dla tego), że trzeba je sprzedać, ale wobec planowanego powrotu reżimu Covidowego. Szczepienia Sputnik V mogą umożliwić rosyjskim obywatelom podróże zagraniczne, szczególnie transportem lotniczym.
  Podobnie jest w kwestii małpiej grypy, gdyż szczepienie może lada chwila być wymagane przez niektóre kraje.
  Trzeba przy tym przyznać, że Rosja nie wprowadziła przymusu szczepień przeciw Covid, a jej obywatele nie byli szczepieni szczepionkami mRNA (choć i inne szczepionki, nawet chińskie i indyjskie oparte tradycyjnej technologii zawierające nieaktywnego wirusa moga wywołać również poważny uszczerbek na zdrowiu, włącznie ze śmiercią).

  • Nie ma co wyciągać zbyt daleko idących wniosków.#Tokoloshe

   O ile pamiętam, chciała wprowadzić, ale z powodu dużego sprzeciwu odstąpiła od tego
   Sputnik jest chyba też szczepionka mRNA. Ja sądzę, choć to tylko przypuszczenia , że dogadali się raczej w sprawie dystrybucji na świecie tej zczypawki , tym samym podziale łupów z tego procederu..

  • Nie ma co wyciągać zbyt daleko idących wniosków.#Tokoloshe

   "Trzeba przy tym przyznać, że Rosja nie wprowadziła przymusu szczepień przeciw Covid, a jej obywatele nie byli szczepieni szczepionkami mRNA "(

   Oczywiście, że Rosja nie wprowadziła przymusu szczepień /słowami "cara" /, lecz gdy nie byłeś zaszczepiony, to wont z roboty. Na tym nie skończono, bo bez kodu QR nie wpuszczono cię do sklepu i mogłeś zdychać z głodu - na szczęście tylko w wybranych obwodach, co i tak skutkowało "wybuchowym sprzeciwem" obywateli. Już kolejny raz wypisujesz Waść te głupoty, czyżby ci za to płacono ?

 • Tytułem komentarza.

  https://www.onenation.org.au/who-forced-into-humiliating-backdown
  https://taen-1.livejournal.com/2613143.html

  Na razie tylko dzięki Chińczykom, Ruskim, Brazylii i Czarnym nie gonią was ze szprycą po celi w zakładzie dla zapowietrzonych.

  • Tytułem komentarza.#Vladimír Vašek

   W Chinach już gonią, Rosji dobrowolnie przymuszają, a w Brazylii olewają nakazy WHO, co jest ewenementem, gdyż prezydent usadowiony na stolcu przez pastuchów - rzeczywiście zerwał się ze smyczy.